Jdi na obsah Jdi na menu
 


PLAY-OFF 2008

 

 

 

 

Výsledek

Začátek

 

čtvrtfinále

 

 

 

 

 

 

 

pátek - 25.1.2008

1

Javorník

8

 Proseč

9 : 0

19:30 hod

A

pondělí - 28.1.2008

2

 Vysoké Mýto

7

 Peaksport

1 : 3

17:30 hod

B

pátek - 1.2.2008

3

 Tygrteam

6

Osík 

3 : 2

19.30 hod

C

sobota - 26.1.2008

4

 HC2006

5

 Makov

5 : 4

19:30 hod

D

sobota - 2.2.2008

4

HC 2006

5

Makov

7 : 1

19:30 hod

D

úterý - 5.2.2008

2

 VysokéMýto

7

 Peaksport

1 : 2

17:00 hod

B

pondělí - 4.2.2008

3

 Tygrteam

6

Osík

 0 : 3

20:30 hod

C

úterý - 5.2.2008

1

Javorník

8

Proseč

6 : 3

20:30 hod

A

o umístění

 

 

 

 

 

 

 

neděle - 27.1.2008

9

Dolní Újezd 

12

 Dřevostavby

3 : 0

19:00 hod

E

pondělí - 28.1.2008

10

 Peklo

11

 Janov

3 : 2 sn

20:30 hod

F

úterý - 29.1.2008

13

Příluka

14

V. Seč

4 : 0

20:30 hod

 

sobota - 10.2.2008

9

Dolní Újezd 

12

Dřevostavby 

 4 : 1

9:00 hod

E

pátek - 8.2.2008

10

 Peklo

11

Janov

5 : 2

19:30 hod

F

sobota - 9.2.2008

13

Příluka

14

V. Seč

:

20.30 hod

 

neděle - 10.2.2008

E

 Dolní Újezd

F

Peklo 

:

9:00 hod

 

semifinále

 

 

 

 

 

 

 

sobota - 9.2.2008

 

A

Javorník 

D

HC 2006 

2 : 1

16:00 hod

I

neděle - 17.2.2008

A

Javorník 

D

HC 2006 

 8 : 3

9:00 hod

sobota - 9.2.2008

B

 Peaksport

C

Tygrteam 

 2 : 3

18:15 hod

II

pondělí - 18.2.2008

B

 Peaksport

C

Tygrteam 

 1 : 2

20:30 hod

o 3. místo

 

 

 

 

 

 

 

 

I

 HC 2006

II

 Peaksport

 1 : 4

 

 

finále

 

 

 

 

 

 

 

 

I

 Javorník

II

 Tygrteam

 3 : 4

 

 

 

Hrací systém

1. část

 

2.část PLAY-OFF

Družstva, která po první části obsadí 13. a 14. místo sehrají dvě utkání o konečné pořadí.

Družstva, která obsadila 9. až 12.místo sehrají systémem 9 – 12 , 10 – 11  - dvě utkání.

Poražení končí, vítězové sehrají jedno utkání o konečné pořadí.

Čtvrtfinále hrají družstva, která obsadila 1. až 8. místo (1 - 8,  2 - 7,  3 - 6,  4 - 5).

Semifinále hraje vítěz 1-8 proti vítězi 4-5 (vítěz hraje finále, poražený o 3. místo).

Vítěz 2-7 proti vítězi 3-6 (vítěz hraje finále, poražený o 3. místo).

 

Hrací doba

Čtvrtfinále a semifinále se hrají na dvě utkání 3 x 15 minut čistého času.

Finále a o třetí místo se hraje na jedno utkání, také 3 x 15 minut čistého času.

Postup

V semifinále a finále musí být v každém zápase rozhodnuto.

O vítězi rozhoduje:

Při remíze se bude prodlužovat o 5.minut s pravidlem náhlé smrti,nebude-li rozhodnuto

provádějí se samostatné nájezdy v jedné sérii po pěti.

Nebude-li rozhodnuto - následují samostatné nájezdy vždy po jednom na každé straně

(může provádět jeden hráč ).